Projekt25: Individuální projekt domu na míru za cenu typového

Projekt25 logo

Plánujete stavbu nového rodinného domu? Pochopili jste, že výběr projektu „z katalogu“ je vždy jen volbou nejméně nevhodného kompromisu a že prostě dokonalý typový projekt přesně padnoucí na parcelu neexistuje a pokud jste jej našli, jen jste jej málo studovali? Víte, že raději zvolíte projekt od místního architekta a projektanta, který vám ochotně a pružně pomůže se schvalováním stavby?

Máme pro Vás program PROJEKT25!

Nedopusťte, aby byla znehodnocena možná největší investice Vašeho života výběrem nejmenšího zla ve formě kompromisního projektu z katalogu. Nechte si navrhnout dům přesně na míru. Budete v něm spokojeně bydlet další desítky let. Vy a možná i Vaši potomci.

Jednotná cena: 25990 Kč.

Bližší info v podrobném ceníku.

V ceně:

  • » Individuální studie domu od architekta, přesně padnoucí Vaší parcele, potřebám a vkusu
  • » Vizualizace
  • » Základní dokumentace pro stavební povolení

Možno také:

  • » Podprojekty přípojek, studny, sjezdu, zahrady
  • » Položkový rozpočet
  • » Program Svépomoc pro stavbu svépomocí
  • » Vyřízení všech stanovisek a povolení
  • a mnoho dalšího

Jak na to?

Zesumírujte své představy o budoucí stavbě, požadavky na ni a připravte si několik referenčních staveb, které se vám stylově líbí. Velmi vhodný je také snímek z katastrální mapy, není-li parcela přesně vytyčená. Zavolejte nebo napište nám a domluvíme si schůzku, nejlépe na místě budoucí stavby. V průběhu schůzky probereme Vaše vize a potřeby a seznámíme vás s kompletním seznamem služeb a ceníkem.

Jsme Vám k dispozici na
info@archit.cz

 

P25_banner

C07_04_PP

HRT04_RZ_01

 

Často kladené otázky k programu Projekt25:

Týká se program a jeho cena jakéhokoli typu a velikosti rodinného domu?
Program Projekt25 se týká všech běžných zadání rodinných domů. Podmínkou je nekomplikovaná a dostatečně veliká stavební parcela v zastavitelném území, stavební program domu o výměře přibližně 120-400 m2 pro 2-4 člennou rodinu, příp. velikosti 150-600 m2 pro 3-5 člennou rodinu. Dům bude navržen v některé z běžných stavebních technologií v energetickém standardu dle minimálních hodnot podle platné normy či ve standardu nízkoenergetickém.

Je součástí ceny kompletní dokumentace pro stavební povolení?
Součástí ceny je krom návrhu (tzv. studie stavby) také základní část projektové dokumentace pro stavební povolení v rozsahu daném stavebním zákonem a souvisejícími normami. Její součástí však nejsou další přílohy dokumentace, které bývají vyžadovány v závislosti na místě stavby a územních souvislostech, na charakteru stavby či na zvycích konkrétního stavebního úřadu.

Můžeme do návrhu stavby a její podoby v průběhu tvorby projektové dokumentace zasahovat?
V první fázi, tedy při navrhování stavby, bude samozřejmě návrh průběžně konzultován. V pozdější fázi jsou změny samozřejmě možné, nicméně vzhledem k nutným rozsáhlým pracným změnám v celé dokumentaci může být takováto změna účtována. Rozsah změn se přirozeně dramaticky zvyšuje čím je dokumentace kompletnější.

Je součástí programu vyřízení územního rozhodnutí a stavebního povolení?
Tato, tzv. inženýrská činnost, není součástí základního balíku služeb, nicméně tutu službu nabízíme jako doplňkovou. K této službě navíc získáte možnost pružných úprav projektu v případě kolize na úřadech, institucích nebo u účastníků řízení, což s katalogovým projektem nezískáte.